Toczenie CNC – profesjonalne usługi

Nasza firma Świat Aluminium jest cenionym dostawcą różnego rodzaju usług, w tym toczenia CNC, które realizowane są przez naszych pracowników z najwyższą starannością i jakością. Osiągniecie tak wysokiego poziomu, możliwe było dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy w tej branży oraz nowoczesnym i niezawodnym obrabiarkom CNC, które wykorzystujemy podczas realizacji zleceń.

Toczenie Aluminium - Hurtownia Aluminium

Zakres usług toczenie CNC

Świat Aluminium to firma oferująca szeroki zakres usług, ogólnie nazywanych jako toczenie CNC. Do oferty naszej firmy zalicza się m.in.:

  • Obróbka CNC – to usługa pozwalająca na wytwarzanie różnego rodzaju części o bardzo precyzyjnych wymiarach, przy pomocy obrabiarki CNC, czyli bardzo precyzyjnej maszyny wyposażonej w mikrokomputer.  
  • Obróbka skrawaniem wiercenie – usługa polegająca na wywierceniu otworów o określonym położeniu i wymiarach w danym elemencie oraz ich odpowiednim wykończeniu. 
  • Obróbka skrawaniem frezowanie – usługa obróbki skrawaniem, która polega na obrabianiu danego materiału za pomocą specjalistycznego narzędzia, które wprawione jest w ruch obrotowy, natomiast element obrabiany pozostaje nieruchomo, lub też porusza się ruchem posuwowym. 
  • Obróbka skrawaniem toczenie – obróbka skrawaniem elementów wprawionych w ruch obrotowy, które modelowane są przy pomocy specjalnego narzędzia poruszającego się ruchem posuwowym i modyfikującego daną bryłę. 
Toczenie_5_swiat_aluminium

Toczenia wykonujemy na nowoczesnej tokarce o następujących parametrach:

  • Śr. toczenia na łożem 410 mm,
  • Max. długość materiału 1000 mm,
  • Śr. otworu wrzeciona 52 mm,
  • Dokładność pozycjonowania +/- 0,01.


Obróbce CNC poddajemy stale węglowe, stopowe i specjalne (kwasoodporne, nierdzewne), metale kolorowe, odlewy staliwne oraz tworzywa sztuczne.

Wykonujemy elementy zarówno z materiału własnego, jak i z powierzonego. Przyjmujemy zlecenia jednostkowe i wieloseryjne wykonywane z rysunków technicznych, roboczych lub wzorów otrzymanych od klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usług toczenia CNC toczenia CNC od Świata Aluminium?

Oferujemy atrakcyjne ceny, szeroki zakres usług toczenia CNC, w pełni profesjonalną obsługę i doradztwo, a także dostępność i elastyczność podczas realizacji zleceń. 

Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z pozostałych usług firmy Świat Aluminium!

  •  
Toczenie_4_swiat_aluminium

Powody, dla których warto skorzystać z frezowania CNC od Świat Aluminium

Frezowanie aluminium to zaawansowania technika obróbki materiału, jakim jest aluminium, która wykorzystywana jest obecnie w bardzo wielu dziedzinach przemysłu do produkcji różnego rodzaju wyrobów metalowych. Z tego też względu decydując się na skorzystanie z usług frezowania CNC, warto wybrać sprawdzoną firmę, która posiada odpowiednie doświadczenie i sprzęt, pozwalające jej na świadczenie usług frezowania aluminium na najwyższym poziomie. 

Nasza firma Świat Aluminium zapewnia kompleksową usługę frezowania CNC najwyższej jakości, dzięki czemu każda osoba lub firma korzystająca z naszych usług, z pewnością otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje. 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty!